logo

Zajistíme provoz
i Vaší budovy

Jsme specialisté na technickou správu administrativních, průmyslových, polyfunkčních, obchodních, ubytovacích a skladových objektů.

Zajistíme provoz i Vaší budovy

Ostraha objektu
a recepční služby

Zajistíme fyzickou ostrahu Vašeho objektu a také informační servis a cizojazičnou recepční službu pro Vaše návštěvníky.

Ostraha objektu a recepční služby

Úklid společných
prostor budovy

Postaráme se, úklid společných prostor budov, kanceláří, venkovních prostor a garáží. Nabízíme také denní úklidový servis.

Úklid společných prostor budovy

Profesionální
předseda SVJ

Zbavíme Vás starosti, převezmeme plné zastoupení Vašeho SVJ.

Předseda SVJ

Specialista na správu budov

Vážení členové Společenství vlastníků jednotek,

dovolte, abychom Vám představili naši společnost zajišťující komplexní správu nemovitostí. Na trhu působíme již od roku 2001, jsme certifikováni dle ČSN ISO 9001:2009, ISO 9001:2008, EN ISO 9001:2015 a disponujeme osvědčením o registraci ochranné známky.

Těžištěm nabízených služeb pro naše klienty je poskytování komplexní správy jejich nemovitostí po stránce administrativní, technické, obchodní, účetní a též poskytování domovnických služeb a nepřetržité havarijní služby, dále pak ve spolupráci s vlastníky jsme schopni zabezpečit i přípravu a koordinaci shromáždění SVJ – všechny tyto činnosti zajišťujeme vlastními kmenovými zaměstnanci. Další požadované služby (jako např. odborné prohlídky, servisy, revize technologií, úklid, ostrahu, recepci, zahradnické služby, pojištění, atd.) související s provozem nemovitosti jsme schopni zabezpečit pomocí našich dceřiných společností (neplátců DPH – což představuje úsporu pro SVJ o danou sazbu daně) nebo prostřednictvím dlouhodobě spolupracujících prověřených, osvědčených firem a odborníků.

V případě Vašeho zájmu o služby poskytované naší společností rádi zpracujeme na základě Vašich podkladů a požadavků cenovou nabídku na správu Vašeho majetku. Jsme připraveni k případnému osobnímu setkání, na kterém vás můžeme detailněji seznámit nejenom s rozsahem, ale především obsahem našich služeb, či portfoliem námi spravovaných objektů, abyste měli možnost získat podrobnější přehled o našich aktivitách a měli jste k dispozici podklady pro Vaše případné rozhodování o využití našich služeb pro Váš dům.

Toto představení považujte prosím skutečně pouze jako zcela nezávaznou nabídku ze strany naší společnosti, která Vám , jako vlastníkům jednotek v případě Vašeho zájmu, ráda nabídne komplexní služby dle Vašich požadavků.

V úctě

Tomáš Mužík
ředitel společnosti

18 roků
zkušeností
22 kmenových
zaměstnanců
50 spravovaných
nemovitostí

Kompletní technická správa budov

Motto jistota pro Váš dům vyjadřuje letité zkušenosti a důkladné znalosti (know - how) pracovníků společnosti ZUCKERSTEIN®, v oblasti komplexní technické správy budov. To vše samozřejmě v souladu s platnými zákony, normami, předpisy, návody na obsluhu technických zařízení daných jejich výrobci (v intencích standardu spol. ZUCKERSTEIN).

Některé námi poskytované služby zajišťují naše dceřiné společnosti:

Zuckerstein services Zjistit více
Zuckerstein clean Zjistit více
Zuckerstein comfort Zjistit více
Zuckerstein economy Zjistit více
Zuckerstein progress Zjistit více
Zuckerstein business Zjistit více

Obsluha, údržba a oprav technického zařízení budovy Obsluha, údržba a opravy technického zařízení budovy

Zajištění provozu kotelny (vytápění), výtahů, vodoinstalace, kanalizace včetně čistírny odpadních vod, plynovodu, silnoproudých rozvodů, provozu náhradního zdroje, slaboproudých rozvodů včetně požární a zabezpečovací signalizace, sdělovacích zařízení.

Zjistit více

Domovnické služby Domovnické služby

Kontakt se členy SVJ v záležitostech týkajících se provozu objektu a užívání jejich prostor, zajištění doplňkových služeb, správa uzamykacího plánu objektu, kontrolní pochůzková činnost, požární bezpečnost objektu, ekologická likvidace odpadů dle vyhlášky.

Zjistit více

Komplexní obchodní správa Komplexní obchodní správa

Kontakt se členy SVJ v záležitostech účetnictví, provozu objektu, zpracování cenových nabídek, vyhodnocení výběrových řízení, jednání se státními orgány.

Zjistit více

Úklid budovy Úklid budovy

Úklid společných prostor v objektu, úklid kanceláří, úklid venkovních prostor a garáží, údržba zeleně, doplňování hygienických prostředků, denní úklidový servis, úklid manažerských bytů.

Zjistit více

Zajištění ostrahy objektu a recepční služby. Zajištění ostrahy objektu a recepční služby

Fyzická ostraha objektu, informační servis pro návštěvníky objektu, cizojazyčná recepční služba, dohled nad provozem společných prostor v objektu.

Zjistit více

Zpracování závazné provozní dokumentace objektu Zpracování závazné provozní dokumentace objektu

Jasné definování zodpovědnosti za provoz objektu, zpracování dokumentace dle platných předpisů a zákonů, vytvoření návrhů/pokynů pro řádné a bezpečné provozování zařízení v objektu, kontrola a zpracování požární dokumentace.

Zjistit více

Naše zkušenosti

V současné době spravujeme přes 50 nemovitostí přesahující výměru 300 tisíc m2. Jsme pro Vás partnerem, který převezme odpovědnost za všechny služby ve Vašem objektu, v tomto oboru máme dlouholeté zkušenosti. Díky konkurenčnímu prostředí musíme neustále inovovat naše know-how v oblasti správy budov a stále zvyšovat kvalifikovanost našich zaměstnanců. Nabídneme Vám komplexní služby v oboru správy budov. Naši profesionalitu potvrzuje i držení certifikátu v rámci systému kvality ISO, který nám byl vystaven jako jedné z prvních společností v ČR v oblasti správy nemovitostí (certifikována od roku 2003). Společnost absolvovala certifikaci podle nové normy ČSN EN 9001:2015.


ZUCKERSTEIN®, spol. s r.o.

Tomáš Mužík Ředitel společnosti muzik@zuckerstein.cz
Marek Bozděch Technický ředitel bozdech@zuckerstein.cz

Adresa Bělohorská 71/245
169 00 - Praha 6

Provozní doba Otevírací doba:
PO - ČT 8 - 15:30, PÁ 8 - 12
mimo tyto hodiny kontaktujte havarijní službu

Telefon Kancelář: +420 220 513 275
Havarijní služba: +420 602 696 000

E-mail Sekretariát: office@zuckerstein.cz
Účetní: ucetni@zuckerstein.cz

IČO IČO: 26473721
Datová schránka: y47ddeh

GPS GPS: 50°5'0.6"N,14°22'13.05"E

Napište nám!

Jste-li naším klientem, vyplňte prosím všechny údaje, abychom Vás mohli identifikovat a následně řešit váš dotaz.