logo

Specialista na správu budov

Nabízíme služby potřebné k plynulému provozu budov, zaměřujeme se na technickou správu a údržbu zařízení převážně administrativních, průmyslových, polyfunkčních, obchodních, ubytovacích a skladových objektů. Zaměstnanci a technici mají ke své práci všechno potřebné vybavení a kvalitní měřící přístroje. Našim cílem je jistota pro vlastníky nemovitostí, že je jejich dům v těch nejlepších rukách.

16 roků
zkušeností
22 nadšených
zaměstnanců
50 spravovaných
nemovitostí

Kompletní technická správa budov

Motto jistota pro Váš dům vyjadřuje letité zkušenosti a důkladné znalosti (know - how) pracovníků společnosti ZUCKERSTEIN®, v oblasti komplexní technické správy budov. To vše samozřejmě v souladu s platnými zákony, normami, předpisy, návody na obsluhu technických zařízení daných jejich výrobci (v intencích standardu spol. ZUCKERSTEIN).

Obsluha, údržba a oprav technického zařízení budovy Obsluha, údržba a opravy technického zařízení budovy

Zajištění provozu kotelny (vytápění) o výtahů o klimatizace včetně ovládání MaR o vodoinstalace o kanalizace včetně čistírny odpadních vod o plynovodu o silnoproudých rozvodů o provozu náhradního zdrojeo slaboproudých rozvodů včetně požární a. zabezpečovací signalizace o sdělovacích zařízení.

Zjistit více

Domovnické služby Domovnické služby

Styk s nájemníky objektu v záležitostech týkajících se provozu objektu a užívání jejich prostor zajištění doplňkových služeb potřebných pro činnost majitele či nájemníků objektu o klíčové hospodářství o kontrolní pochůzková činnost péče o požární bezpečnost objektu o ekologická likvidace odpadů dle vyhlášky.

Zjistit více

Řízení energetického provozu budov Řízení energetického provozu budov

Kontrola odběru energií o hledání možností úspor sjednávání diagramů a smluv na odběr energií o kontrolní činnost atd.

Zjistit více

Komplexní obchodní správa Komplexní obchodní správa

Styk s nájemníky v záležitostech účetnictví k provozu objektu o podklady pro investiční činnost jednání se státními orgány.

Zjistit více

Úklid budovy Úklid budovy

Úklid společných prostor v objektu - úklid kanceláří - úklid venkovních prostor a garáží - péče o zeleň - doplňování hygienických prostředků - denní úklidový servis - úklid manažerských bytů.

Zjistit více

Ostraha objektu a recepční služby Ostraha objektu a recepční služby

Fyzická ostraha objektu - informační servis pro návštěvníky objektu - cizojazyčná recepční služba - dohled nad provozem společných prostor v objektu.

Zjistit více

Zpracování závazné provozní dokumentace objektu Zpracování závazné provozní dokumentace objektu

Jasné definování zodpovědnosti za provoz objektu - zpracování dokumentace stanovené předpisy a zákony - vytvoření předpokladu pro řádné a bezpečné provozování zařízení v objektu - vyvarování se zbytečných postihů ze strany HASIČU a INSPEKTORÁTU BEZPEČNOSTI PRÁCE a dalších státních orgánů - atd.

Zjistit více

Naše reference

Současně spravujeme přes 50 nemovitostí různých typů užití, přesahující výměry 200 tisíc m2. Jsme pro Vás partnerem, který převezme odpovědnost za všechny služby ve Vašem objektu, v tomto oboru máme dlouholeté zkušenosti. Díky konkurenčnímu prostředí musíme neustále inovovat naše know-how v oblastí správy budov a stále zvyšovat kvalifikovanost našich zaměstnanců. Nabídneme Vám komplexní služby v oboru správy budov. Naši profesiálnost potvrzuje i držení certifikátu v rámci systému kvality ISO, který jí byl vystaven jako jedné z prvních společností v ČR zaobírající se správou nemovitostí (certifikována od roku 2003). Společnost absolvovala certifikaci podle nové normy ČSN EN 9001:2015.